Halı Ürünleri

Yogun istek üzerine halı satışlarımıza başlamış bulunmaktayız müşterilerimiz halı da istemektedir ve bizde ürünlerimizi sitemize girmiş bulunmaktayız ücretsiz kargo ve kapıdan ödeme ile halı satın alabilirsiniz.


Türkiye'nin en popüler koltuk örtüsü satıcısı ve imalatçısı olarak faliyetlerimiz sürmektedir halı modellerimiz ile halı modelleri bu sayfada bulabilirsiniz.


Salon Halıları 


Evinizin salonları güzel ve hoş görünecektir sizlere sunduğumuz güzel halı modellerimiz ve fiyatlarımız sitemizde eklidir toptan halı modelleri ve perakende  satışlar yapılmaktadır sizde modellerinizi seçerek bize sipariş verebilirsiniz uygun halı modelleri ve fiyatları bu sayfa da aşağıda eklenmiştir.


Mutfak Halıları

Mutfaklarınız temiz olmalıdır ve şık durmalıdır sizlere mutfak halıları modelleri ürünlerini eklemiş bulunuyoruz hemen sipariş verebilirsiniz modeller en trend modeller den oluşmaktadır 


Kaymaz Halı modelleri 

Kaymayan altı kaymaz taban olmakta olan halı modellerimizde vardır en çok giden modelleri sizler için satışa sunmaktayız sizde bu modelleri hemen satın alabilirsiniz.


Türkiye'nin en hesaplı ev tekstil ürünleri koltukortusu.com.tr de satılmaktadır hemen anında sipariş verebilirsiniz.


Hiçbir Veri Bulunamadı!